Esame draugiški žmonėms, gamtai ir verslui. Pagrindinis tikslas – šiose srityse atrasti pusiausvyrą, gerinti ir plėsti paslaugų paketą Tauragėje. Tauragės rajono savivaldybė yra pagrindinis Tauragės regiono ekonominės plėtros centras. Rajonas turi didžiausią pramonės dalį apskrityje, išvystytą baldų gamybą, automobilių pardavimo verslą, platų prekybos paslaugų tinklą, plėtojamą verslo paramos infrastruktūrą. Gerėjant verslo aplinkai, sukuriama daugiau darbo vietų, todėl savo vietą Tauragėje gali atrasti ir tu.

4,2

– tiek procentų kasmet vidutiniškai Tauragės rajono savivaldybėje augo atlyginimai laikotarpiu nuo 2010 metų iki 2020 metų.

16

– tiek užsienio kapitalo kompanijų Tauragėje įsikūrė per pastaruosius 10 metų. Šiose įmonėse dirba daugiau nei 1000 darbuotojų.

2069

tiek laisvų darbo vietų buvo registruota Tauragės užimtumo tarnyboje 2023 metais.

Auganti ekonomika, gerėjančios verslo sąlygos, palanki politinė aplinka leidžia drąsiau verslui investuoti ir plėsti savo veiklą.

Darbo galite ieškoti vietinėse biudžetinėse, viešosiose įstaigose bei savivaldybės valdomose įmonėse pasitelkdami projektą „Atvira Tauragė“ : https://atvira.taurage.lt/

O gal jau nusitaikei į Tauragėje įsikūrusią užsienio investuotojų kompaniją? Šios įmonės lauks Jūsų žinutės.

Darbo galimybių gali pasidairyti ir „Work in Lithuania“ puslapyje. Tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiam persikėlimui į Lietuvą.

Ieškai darbo Tauragėje?

Siųsk žinutę, koks darbas domina!

    Esi darbdavys ir ieškai darbuotojų.

   Siųsk žinutę!


Kurk savo verslą

Tauragė draugiška savivaldybė verslui. 2017 metais “Versli Lietuva” apdovanojo Tauragę ir pripažino, kaip viena draugiškiausių verslui savivaldybių. Sukurta nauja smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo tvarka, kurioje numatyta darbo vietų kūrimo išlaidų subsidijavimas (2000 – 4000 eur. įrangai įsigyti), internetinio puslapio kūrimo dalinis išlaidų kompensavimas, rinkodaros priemonių dalinis išlaidų kompensavimas. Reikia pagalbos? Kreipkitės tiesiogiai Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus specialistę Aušrą Stankienę (au*************@ta*****.lt)

70 %

Tiek procentų Tauragės rajone sudaro įmonės, kuriose dirba nuo 0 iki 4 darbuotojų, Tauragės rajone dominuoja smulkaus verslo įmonės ir tai yra viena pagrindinių nedarbo mažėjimo priežasčių.

Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuotame renginyje svarbiausią Lietuvoje savivaldos apdovanojimą „Auksinę krivūlę“  2018 metais pelnė ir Tauragės rajono savivaldybė. Apdovanojimas už verslumo skatinimą gautas iš LR Ūkio ministerijos.

2020 spalio 9-osios vakarą Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) organizuotame renginyje net du „Auksinės krivūlės laureato“ prizai įteikti Tauragės rajono savivaldybei.
 
 Pirmasis – Europos komisijos atstovybės Lietuvoje apdovanojimas už žaliąsias ambicijas, antrasis – Susisiekimo ministerijos apdovanojimas už draugiškumą aplinkai ir darnaus judumo projektus.
2021 m. Tarptautiniame transporto inovacijų  forume Tauragė paskelbta žaliausia savivaldybe;

2021 m. už sutaupytą energiją Tauragės rajono savivaldybės administracijai įteiktas Energijos skirtstymo operatoriaus (ESO) Pažangios energijos klubo sertifikatas;

2021 m. priimtas sprendimas, kad Tauragė 2023 metais bus Lietuvos kultūros sostinė

 

Smulkaus verslo rėmimas

Smulkaus verslo subjektų patirtas išlaidas (ne anksčiau nei prieš 12 mėn., skaičiuojant iki paraiškos pateikimo paramai gauti dienos).

Tauragės rajono savivaldybė kompensuoja:

 1. Įmonės įregistravimo ir su įmonės įsteigimu susijusias išlaidas (iki 200 Eur);
  2. Verslo plano, investicinio projekto ir paraiškos rengimo išlaidas (iki 50 proc. bet ne daugiau nei 1000 Eur);
  3. Naujų interneto svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimo išlaidas (iki 50 proc. bet ne daugiau 500 Eur);
  4. Rinkodaros priemonių išlaidas (iki 50 proc., bet ne daugiau nei 500 Eur);
  5. Rinkodaros priemonių išlaidas teikiantiems turizmo, apgyvendinimo ir pramogų tipo paslaugas (iki 50 proc., bet ne daugiau nei 2000 Eur);
  6. Negyvenamųjų patalpų nuomos išlaidas (iki 1000 Eur);
  7. Naujų darbo vietų įkūrimo išlaidas, patirtas darbo vietos funkcionavimui užtikrinti, būtinoms darbo priemonėms, įrangai pirkti (iki 80 proc., bet ne daugiau nei 3000 Eur už naują darbo vietą);
  8. Negyvenamųjų patalpų nuomos išlaidas steigiantiems naujas darbovietes Tauragės rajone (500 Eur už naują darbo vietą);
  9. Darbuotojų kvalifikacijos kėlimo ir mokymo išlaidos (iki 50 proc., bet ne daugiau nei 1000 Eur).

Verslo liudijimas nuo 1 euro per metus

Tauragės rajono savivaldybės taryba nustatė 40 veiklų kaina metams 1 euro mokestį Tauragės rajono savivaldybėje.

Daugiau informacijos čia: https://teisineinformacija.lt/taurage/document/33842

Susidomėjai? Dėl verslo kūrimo pasikonsultuok su:
Verslumo ugdymo ir verslumo skatinimo specialistu